Plantjesmarkt 2019

Vrijdag 10 en zaterdag 11 mei houdt PSV de Veldruiters weer haar jaarlijkse plantjes verkoop op het parkeerterrein voor de Albet Hein/Primera in Millingen. Net als voorgaande jaren kunt u de enige ponyvereniging binnen onze gemeente steunen door met de aangeboden planten uw huis en tuin op te vrolijken en zomer klaar te maken. Onze vrijwilligers staan als van ouds weer voor u klaar en de winst zal geheel ten goede komen aan de club. Deze kan de inkomsten goed gebruiken, daar dit jaar het clubgebouw van binnen grondig is aangepakt. Er staat weer een honk om trots op te zijn wat wel een paar centen gekost heeft. Dus koop b.v. die vrijdag een mooie plant voor moederdag of ga voor het aanbod in de tuin. U blij, de club blij, onze ruitertjes blij. En het laatste: daar doe je het voor.